Gülzade Hanım'a sosyal medyada görüp ulaştım.Kendisiyle iletişime geçtim,sorunumu anlattım.Kendisi yardımcı olabileceğini söyledi.Şuanda kendimi daha iyi hissediyorum.Biraz daha farkındalık hissediyorum.Sorunun neden kaynaklandığını çözümlemek üzerine çalışıyoruz.Araştırmacı bir yapısı var, beni dinlediğinde not alıp bunun üzerinde çalışıyor. Çözüm arayışına geçiyoruz.Kendisi pozitif, karşıdaki kişiye saygı gösteriyor.Sevgiyle yaklaşıyor, sizi anlıyor ve yargılamıyor.

Gizlendi

Gülzade Hanım çok iyi,kendini sürekli geliştiren ve gerçekten dinleyen,anlayan ve iyi yorumlayan bir insan.Bende panik atak vardı.Daha düzelmeye başladım.Eşim de bendeki değişikliği net olarak gördü.Çok iyiye gittiğimi söyledi.Gülzade Hanım beni tam olarak dinleyip anlayıp içimde neler yaşadığımı çözümleyebiliyor.Bu benim çok hoşuma gitti.Bana değer verip benim neler yaşadığımı anlamaya çalışıyor.Rahatlıkla iletişim halinde olabiliyorduk kendisiyle.Şuan görüşmüyoruz fakat en yakın zamanda tekrar kendisine danışmayı düşünüyorum.Herkese tavsiye ederim.Çok sıcakkanlı, müthiş bir insan.

Gizlendi

Kendisinden çok memnunuz.Bir tanıdığımın vasıtasıyla ulaşmıştım Gülzade Hanım'a.Sosyal medya üzerindeki konuşmaları da bana ılımlı geldi ve kendisini tercih ettim.Kendimi daha iyi hissediyorum. İnsanlara olan yaklaşımı,sakinliği ve konuşmaları çok güzeldi.Hala devam ediyoruz görüşmeye.Her zaman ulaşılabilir biri.Kendisine teşekkür ediyorum.

Gizlendi

Gülzade Hanım’la daha önce başladığımız sürecime ara vermek zorunda kalmıştık. Yaklaşık 2 ay önce yine seanslara devam etmeye başladık. Gün boyu yaşadığım kaygılar gittikçe artmıştı ve kafama taktığım şeylerden dolayı artık yemek yiyemiyordum ve uyku problemleri yaşıyordum. Gülzade Hanım’la yeniden başladığımız bu süreçte kendimi daha iyi hissediyorum. Uykum ve iştahım düzene girdi. Farkındalığım giderek artıyor. Çok anlayışlı, samimi ve iyi bir dinleyici olması, her seansımda bana birşeyler katması çok iyi hissetmeme sebep oluyor.

Gizlendi

İşimle alakalı problemlerimden dolayı tavsiye üzerine görüşme sağladım. Şu anda görüşmelerimiz devam ediyor. Genel olarak aslında kendimi çok rahat hissetmem, gidilmeye gerek yok falan diyordum. İlk başlarda çekingenlik oldu ama Gülzade Hanım sağ olsun beni çok rahatlattı. Seanslarda içimi döktükten sonra rahatladığımı hissettim. Gerçekten çok faydalı olduğu için herkese öneririm. Bana çok iyi geldi. Eminim ki problemleri olan herkese iyi gelecektir. Gülzade Hanım için 10 üzerinden 9 diyebilirim.

Gizlendi

Çocuğum için tavsiye üzerine görüşme sağladım. Seansların artıları oldu bizim için. Şu anda seanslarımız devam ediyor. Gülzade Hanım sevecen, sempatik ve harika biri.

Gizlendi

Gülzade Hanım'ın sorunlarıma yaklaşımı, destekleyici tavrı çok iyiydi. Çok güzel bir süreç oldu benim için. Depresyondan dolayı internetten yaptığımın araştırmalar sonucunda görüşme sağladım. Seanslardan sonra iş hayatıma daha iyi adapte olabildim. Daha verimli oldu benim için. Gülzade Hanım'ın güleryüzlü ve samimi bir uzman. Problemlere yaklaşımı da ilgili ve alanına hakim birisi.

Gizlendi

Yaklaşık olarak 6 seans aldım ve devam ediyorum. Hem insan olarak hem de destek aldığım için çok memnunum. Hayatımda yaşadığım buhran dönemlerinde bana yardımcı oldu. Babamı kaybettiğimde, okul hayatımla ilgili sıkıntılarım olduğunda,çıkmaza girdiğimde imdadıma yetişti. Gülzade Hanım'a tanıdığım bir arkadaşımdan dolayı ulaştım. Kendisi profesyonel bir uzman. Ben daha öncesinde de birkaç uzmandan destek almıştım ama şöyle ki bir psikolog olarak gördüğüm için o samimiyeti alamadım. Gülzade Hanım'da o samimiyeti aldığım için beni çeken bu oldu.

Gizlendi

Gülzade Hanım işinde çok başarılı bir hanımefendi. Danışan uzman ilişkisi olarak da gerçekten çok iyi yaklaşıma sahip. 2 seans yaptık ve hayatımda önemli değişiklikler gerçekleştirdiği için artık devam etmeyi düşünüyorum. Kafama takılan sorular için yardımcı oluyor. İlk olarak kendi öz benliğimi bulmak amaçlı görüşme sağladık. Bir problemim vardı, onu çözdük.Sonrasında da benim yaptığım hatalar üzerinden bahsettik. Ben insanlar benden yardım istemediği halde içgüdüsel olarak yardım ediyordum fakat bu durum bana zarar veriyordu. Gülzade Hanım ile bu durumu çözdükten sonra rahatladım. Artık yapabiliyorum. Kendisi bilimsel tedavi uygulayan bir uzman. Gerçekten onunla konuştuğunuz anda kendinizi emin ellerde hissediyorsunuz. Gülzade Hanım'ın yaklaşımı iyi. Seans bittikten sonra da kendi düşüncelerinin yazdığı bir metin yollayıp, gözlemlediklerini sunuyor. Süreç sonrasında da takip ediyor.

Gizlendi

Bazı ailevi problemlerden sonra başa çıkamadığım için arkadaşımın tavsiyesi ile görüşme sağladım. 4-5 seans görüşme sağladım. Gülzade Hanım gerçek duygularımla yüzleşmemde, önümü görebilmemde yardımcı oldu. Kendisi bana çok sağduyulu yaklaştı. Dinlemesi çok hoşuma gitti. Normalde kendimi ifade edemez, konuşamazdım ama ortamını yadırgamadım. Çok rahat konuşabildim. Kendisi çok sıcakkanlı bir uzman.

Gizlendi

Panik atak tarzı, kendimi çok rahatlatamama sorunum vardı. Çok fazla stres altında kalıyordum. Okul çok strese sokuyor, sınavlara girerken ağladığım zamanlar da oluyordu. Arkadaşlarımla konuşurken rahatladığımı gördüğüm için psikoloğa gitmeye karar verdim. Gülzade Hanım bana çok yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ederim. Benimle çok güzel iletişim kurdu. Beni çok iyi anladı. Hiçbir sıkıntım kalmadı. Gülzade Hanım'ın kendini geliştirdiğini düşünüyorum. Sosyal medyada kendisini takip ediyorum. Sürekli okuyup, kendine birşeyler katıyor. Hayatı seviyor. Neşe, enerji dolu. Kendisini çok seviyorum. Bana sanki abla oldu. Kendisi danışanlarıyla mesafesini koruyor.

Gizlendi

Gülzade Hanım gerçekten çok iyi bir psikolog. Yaptığımız seanslar bana çok faydalı bir şekilde yönlendirme sağladı. Kendi problemlerimi farklı bakış açısıyla görebilmemi sağladı. Bu yüzden kendisine teşekkür ederim. Bir teşekkür de Doktortakvimi'ne yapmak istiyorum. Yaptığım araştıma zamanında bana çok yardımcı oldu. Kişisel problemlerimi çözüme kavuşturamıyordum. Kendi iç dünyamda bir türlü çözemediğim problemleri o kadar içtenlikle dinledi ve yardımcı olmaya çalıştı. Yıllardır tanıyormuş gibi yönlendirdi. Problemlerimi rahatlıkla paylaşabildim. Gülzade Hanım bence işinde başarılı bir uzman. Normal hayatta sosyal medyada takip ediyorum. Kendisi çok yönlü bir insan. Arkadaşlarıma da kesinlikle tavsiye etmeleri için öneri yaptım. Herkese de Gülzade Hanım'ı öneririm.

Gizlendi

Gülzade Hanım'dan çok memnunum. Bana karşı olan tavırları ve güleryüzünden dolayı kendimi ofisine gittiğimde ve seanstan sonrasında çok iyi hissediyorum. Genelde 2 haftada bir seanslarımız oluyor ve bir sonraki seansa gitmek için gün sayıyorum. Çok faydasını buldum. Hayatım değişim sürecindeydi. Seanslardan sonra kendime karşı daha dürüst olmaya başladım. Arkadaşımın tavsiyesi ve sosyal medyada da gördüğümde dikkatimi çektiği için görüşme sağladım. Gülzade Hanım'ın bana karşı olan tavırları ve davranışları çok hoşuma gitti.

Gizlendi

Aile terapisi almak için internetten yaptığım araştırmalardan sonra görüşme sağladım. Seanslardan sonra daha olumlu ve makul bakmaya başladım. Gülzade Hanım çok pozitif, güleryüzlü, içten ve samimi bir uzman. 5 seans aldım ve devam ediyorum. Kendisi ile yaptığım çok keyifli sohbeti bütün danışanlara tavsiye ederim.

Gizlendi

Gülzade Hanım farkında olmadığım eylemlerin sebeplerini görmeme yardımcı oldu. Bende fark edemediğim şeyleri çıkardı. Çevremdeki insanların ve benim fark etmemiş olduğum huy ve davranışlarımı görmeme neden oldu. 3 seans görüşme sağladım ve devam edeceğim. Kendisi yeterince ilgili bir uzman.

Gizlendi